Tukim US Facebook

עבור אל תוכן

תמונה

שוק הציפורים 5.4.2008

• אתה לא יכול לפתוח נושא חדש
  • אנא התחבר בכדי להגיב
57 תגובות לנושא זה

#31 dvir31

dvir31

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 09/04/2008 - 14:38

יוסי יכול להיות שיש פה כמה טמבלים שיעשו הכל בשביל כסף הם לא נכללים בפורום הזה!

#32 rokokoko

rokokoko

• מורחקים

נכתב ב- 09/04/2008 - 14:44

ועל זה אני מדבר בדיוק. הם אולי חושבים שהם כאן אבל לשקר אין רגלים והם יעקרו עים הזמן לאי בודד

#33 dvir31

dvir31

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 09/04/2008 - 14:46

אמן!
רמי מה אתה חושב על שוק הציפורים?

נערך על-ידי dvir31, 09/04/2008 - 14:47.

#34 rokokoko

rokokoko

• מורחקים

נכתב ב- 09/04/2008 - 14:58

מסודר משלנו אני בעד. רק לא בשבת אחרת יש לי בעיה .
לפי דעתי אין בעיה לתומר להרגן הכול מחדש אבל צריך שאנשים יגעו בצורה קבועה נניח כול חודש יום אחד ואם אין עונה הפסקה של 3 שחודשים בשנה .

לדעתי לפתוח אשקול חדש בעניין ולשאול את תומר באופן אישי אם יש לו זמן לזה .

#35 אלי בן 1

אלי בן 1

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 09/04/2008 - 15:43

אים אתם מסוגלים להעמיד שוק ציפורים אני מוריד [אפילו אוכל] את הכובע ...אבל שום רשות עיר או מקומית לא תסכים לזה. ועד לא הזכרנו את רשות שמורות הטבע....

#36 תומר27

תומר27

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 09/04/2008 - 16:34

אלי - היכן בברצלונה יש שוק ציפורים ומתי?
הייתי שם לפני כחצי שנה ולצערי לא ידעתי שיש שם שוק שכזה.
יש כמה דוכנים ברמבלס אבל לא שוק משמעותי.
גם לא מצאתי מידע על כך באינטרנט.

#37 dvir31

dvir31

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 09/04/2008 - 16:38

שום עיר לא תסכים פשוט לקבוע מקום מסוגר שיאפשר זאת וזהו
משתתף עם רמי

אחד הבעיות שנובעות משוקי הציפורים היא המיקום אלה מהצפון לא יכולים לבוא לדרום ולהיפך ואפי למרכז קשה להגיע מה שלי נראה הוא שאין לסמוך על אנשי הדרום והצפון(ואני לא אומר זאת כי אני דרומי) אלא יש לבנות "קהילה" של המרכז וכל שאר האנשים (קרי צפון ודרום) יעשירו את השוק. עם פרסום נכון ולא רק בפורום אלא לכל הקהל הרחב שאפי' סתם יבואו להסתכל יהיה אפשר להקים משהו אחר וטוב בהרבה מה"שוק" הקיים.

#38 אליאורג

אליאורג

• מנהל הפורום

נכתב ב- 09/04/2008 - 22:44

לפי מה שאני חושב שום מקום אבל שום מקום בעולם לא יוכל להחליף את קסאם מכמה סיבות א צריכים לארגן ספקי מזון ציוד וכאלה שיסכימו להיות במקום ב כוןל מי ערב לכך שלא תהיה פשיטה של רשויות החוק לקסאם הם לא מתקרבים ודבר שלישי באמת אין שום עיר שתסכים לכלול בתוכה מפגש מ1001 סיבות מתברואתיות ועד תשלום וגם קסאם זה מקום מוכר עוד מלפני הפורומים בהרבה זה תמיד מין מעין מפגש קבוע של כולם הפיתרון הוא או שפעם בחודש ככה כמו שכמה כתבו נעשה מפגש נפרסם בכל הפורומים ואפשר לנסות לארגן ספק מזון ציוד שיהיה נוכח או שמי שהיה במפגש העמותה בעתיד יהיה מין מפדש קבוע פעם בתקופה על מעין יום שוק של מכירות ובפתח יעמוד וטרינר מישהו שמבין בציפורים וציפורים חולות שלפי העין יזוהוה כחולות לא יכנסו למקום זה אני חושב אחלה דבר ואני אומר כל מי שחושב שיכול להרים תכפפה אפילו מעט שיתחיל לזרוק א כל אפשר לנסות למצוא מקום ומשם להתקדם אבל מה שלא יהיה בשבת כי יש הרבה ששומרים אפשר לקבוע על שישי שזה גם ככה פנוי לרובנו

#39 מדגרות

מדגרות

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 00:29

שאלה ליוסי כייון שלא הייתי אף פעם בקסם ולא יודע איך נראה המקום ומיקומו שאלתי היא האם במקום יש סככות להגנה משמש או גשם או שלסרוגין מדובר במקום פתוח לחלוטין
כי אם מדובר בהשקעה כספית זה עניין יותר מורכב לנסות ולארגן מיקום שכן יש צורך בהשקעה כספית לא נמוכה ואני לא בטוח שאנשים כאן יסכימו לתרום מזמנם ומכספם אולם באם מדובר בשטח פתוח לחלוטין לדעתי ניתן די בקלות לפנות לקיבוצים או למושבים באיזור המרכז לצורך או בקשה לפעם בחודש או בתשלום מסויים עבור אותו יום שזה נראה לי הרבה יותר הגיוני ומוצדק ככה גם לא עושים לנו טובה זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים ולדעתי קיבוצים או מושבים ישמחו לצורך העניין
באם אתם תהיו רציניים ולא דיבורים באויר ניתן להרים פרוייקט כזה די בקלות שטחים ריקים יש למכביר
וניתן יהיה להעזר בי בעניין ואני תורם את עמלתי :smile.gif) חינם אין כסף (יש לי משרד תווך ואני עוסק בנדל"ן שזה מקור פרנסתי ) ואני אעשה זאת כשירות באם תרצו בצורה אמיתית לפני מספר שנים באותה דרך פנו למשרדי איזו התארגנות של חובבי טיסנים רדיו קונטרול ואכן מצאתי להם לפעם בשבוע שטח פתוח בקיבוץ באיזור המרכז רק ששם כמובן מדובר בשטח פתוח וחלוטין ללא סככות לטיסנים אין צורך לכך כל מטיס שילם בסך הכל 200 שח לשנה וזה הספיק בהחלט לכיסויי שנתי לארבע פעמים בחודש בשבתות ואפילו קבלו בונוס להטיס גם בימי שישי בסבבה בטיסנים הבעייה הרבה יותר גדולה מאשר שוק ציפורים של חברים קבועים שמעוניינם להפגש להחליף חוויות להחליף ציפורים או קניה ומכירה אולי בצורה כזו באמת יהיה הרבה יותר קל לשלוט על איכות הציפורים כי מדובר בקבוצה סגורה שממילא כפי הנראה לא קונה בקסם וזה לא אמור להפריע לאף אחד
וכל מוכרי הציוד ואוכל למיניהם לדעתי ישמחו להיות גם במקום מסוג זה עם מגדלים איכותיים אם תהיו רציניים אולי ננסה לארגן קבוצה שתנהל את הפרוייקט וקחו בחשבון שבמקרים מסוג זה תמיד עדיף לאסוף כסף לכל השנה מראש למה אף אחד לא ירצה לעסוק ברדיפות על זוטות חודש בחודשו ושוב למען הסר ספק
אני תורם את זמני לחברי הפורום ולא אגבה עמלת תווך 0 שקלים smile.gif)
בחום ובאהבה
חיים

היבואן החוקי מדגרות/אומנות R COM
לשירותכם תמיד
0508672929

#40 יוסי

יוסי

• חבר/ת עמותת מגדלי התוכים

נכתב ב- 10/04/2008 - 05:26

חיים המקום מקורהמוגן משמש וגשם.1 הלכלוך שהאנשים משאירים באזור דורש נקיון למחרת.2 לפי חוקי העזר צריך גם מאבטחים .3חניון למאות מכוניות.4רישוי עסקים5בגלל שזה קשור לבעלי חיים אישור וטרינר עירוני6 אישור מרשות שמורות הטבע7 אישו מהמישטרה.8 מכיכוי אש.9 ומימד"א.10 ערביות לרשות המקומית. ותאמין לי ימצאו בקשות לעוד אישורים.....
ההבדל ביני לאחר .
שאני דופק בפטיש שלי ולא של אחרים !!!!
[תרתי משמע]
0508556619

#41 תומר27

תומר27

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 07:27

קצת קשה לי להאמין שלקאסם יש את כל האישורים הנ"ל.
מה גם שזה אומר שכל מפגשי העמותה הינם בלתי חוקיים כיוון שקשה לי להאמין שמישהו באמת דאג לכל האישורים הנ"ל.
אני רוצה להזכיר שאנחנו מדברים על מפגשים של אחת לחודש ולא יותר.
לגבי סוחרי ציוד ומזון - אני מאמין שתמיד ניתן לשכנע את מדיוני ודומיו שיעמידו דוכן לממכר מזון / ציוד במקום.
כמו כן - אני לא אתפלא גם אם סוחר כזה או אחר ישמח להיכנס למקום בו יגיעו מגדלים והסיכוי למכור גבוה יותר מאשר בקאסם בו התחרות גבוהה יותר בינהם.
.

#42 יוסי

יוסי

• חבר/ת עמותת מגדלי התוכים

נכתב ב- 10/04/2008 - 07:32

כנראה שבקסם אין אישורים אבל השטח פרטי.והמישטרה לא מנסה לאכוף את החוק.כי צריך שהרשות המקומית תיתלונן.ובקסם זה חמולות שמקושרות אחד לשני.ולרשות העיריה.לאישורים הנל התיחסתי שבמיקרה שרוצים להעמיד שוק במקום אחר.

נערך על-ידי יוסי, 10/04/2008 - 07:33.

ההבדל ביני לאחר .
שאני דופק בפטיש שלי ולא של אחרים !!!!
[תרתי משמע]
0508556619

#43 kokolove14

kokolove14

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 07:58

חברה אתם מדברים על להקים שוק מקביל לקאסם תראו בקישור באזה שנה אני הצעתי את זה ומה היתה תגובת החברים
http://hydepark.hevr...72&forum_id=641

#44 orauzn123

orauzn123

• מורחקים

נכתב ב- 10/04/2008 - 12:21

אף פעם לא נצליח להארגן מקום קבוע של מפגשים, אולי מפגש נודד, שכל חודשים יהיה במקום אחר.
המפגשים שהיו בב"ש אחרי חודשים + - האנשים כבר השתעממו ולא באו, ואני היתי קבוע בא לשם, כל שבת.
אבל אחרי כמה זמן זה כבר ניהיה משעמם והאנשים הפסיקו לזרום, ובגלל זה סגרו גם את המקום הזה.

אותו דבר היה בהייד פארק, אני לא זוכר את שם המקום, אבל זה היה מקום סגור, אם מיזוג מקומות ישיבה הכל !
וגם זה הלך לפח.

אי אפשר להקים מקום אחד, כי בסופו של דבר אפחד לא יבוא מהצפון לב"ש, או להיפך.

#45 תומר27

תומר27

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 14:55

אני לא מבין למה לשבור את הראש.
אפשר לנסות לערוך מעין שוק/מפגש בחניה אצל אחד מסוחרי המזון הגדולים כדוגמת מדיוני ולערוך זאת ביום שישי בבוקר.
כמובן שצריך לבקש אישור לדבר שכזה אבל קשה לי להאמין שהוא יסרב כיוון שזה יביא לו כמות גדולה יותר של לקוחות כאשר בימי שישי גם ככה מגיעים אליו המון מגדלים .
אני לא מאמין שתהיה לו בעיה שנמקם כמה שולחנות עם ציליות וכלובים.
אם הרעיון יתפוס תאוצה אני מוכן לקחת על עצמי לדבר איתו.

#46 Mr_Nos

Mr_Nos

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 15:05

למקום קוראים "מפגש המגדלים" והוא נמצא בשוק של בצרה, מקום סגור, ממוזג ואין בעיה של חניה.
user posted image

#47 תומר27

תומר27

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 18:42

השוק בבצרה סגור

#48 orauzn123

orauzn123

• מורחקים

נכתב ב- 10/04/2008 - 19:47

נסגר יותר נכון..
למה? בגלל שהפסיקו להגיע.
זה חלק מהבעיה, תיהיה התלהבות של חודש + -, ואחרי זה ה' יודע מה יהיה.

#49 מדגרות

מדגרות

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 10/04/2008 - 22:45

יוסי אולי לא הבנת אותי נכון וקצת נסחפת עם הדרישות יש הבדל ענק בין רצויי ומצויי או בין הדרישות של הרשויות לנהוג בפועל ובכן טעות יסודית בפניך כלל לא התכוונתי שינוהל במקום איזהו פן עסקי שהמקום כלל לא אמור להתנהל כעסק לא נפלתי על הראש ובטח לא הייתי מתחיל בעניין ואין לי זמן ורצון לעשות זאת כל כוונתי היתה בסך הכל ליצור מקום נחמד אח ורק לחברי הפורום אז מה הקשר בכלל למאות או אלפי מקומות חניה מי בכלל התכוון להזמין אנשים מבחוץ כוונתי הייתה יותר לצורך מעין מפגש חברתי סגור והדגש על הסגור לחברי הפורום וולא מטרות רווח כלל אלה יותר לצורך החלפה ומכירה פנימית של ציפורים כאשר אני שם את הדגש על החלפות ובכייף אם אין לך מה לתת בתגובה לבצע מכירה אין אדם מעולם גם מבחינת החוק באם תגדיר את העניין כמפגש חברים בלבד שיכול לדרוש עשרה אחוז מכל מה שציינת הצעתי כלל לא התייסתה לקסם לא מעניין אותי מה יש שם כלל בחיים לא דרכתי שם ולא יודע היכן השוק הזה מתקיים ולכן לא מזובר כלל האותה אוכלוסיה לא של מגדלים ולא של רוכשים פוטנציאלים תסכים איתי שמי הולך לקאסם ימשיך לעשות זאת ומי שיגיע אלינו רוב הסיכויים שלא נמצאים בקסם כי הם חברי הפורום הנ"ל ובאמת לחא התכוונתי מעבר לכך ובאם יהיו שניים שלושה יבואנים או ייצרנים של מזון ו/ או ציוד לבעלי חיים אזי תהייה בטוח שלהם יש את כל האישורים הרצויים וזה נעשה במסגרת עיסקם ועיסוקם שזה גם מקור פרנסתם ולא אני זה שצריך לדאוג להם אם צריכים לומר תודה שנתן להם אפשרות לשווק את מוצריהם
וזהוא אחי משהוא קטן נחמד וסולידי לא המוני לא בדקתי כמה חברים יש בפורום הזה ולדעתי עם נעשה את כל ההבחלפות או המכירות ביננו כאשר אנחנו אמור במשך הזמן להכיר את כולם אז מה רע בזה ובכייף זה בדיוק כמו שתגיע לבית של מישהו על מנת לרכוש תוכי מסויים או לעשות איתו החלפה ונפגשים באמצע הדרך אין מצב שהרשויות במקרה דנן יכולות להתערב באותה מידה יכולנו להפגש בחצר של מישהי בבית ולהחליף כל זאת הייתה מטרתי ולא משהו מסחרי
ירצו כאן החברים זה יעשה לא ירצו לא יעשה וזה מה שחשוב
תודה ושבת שלום
היבואן החוקי מדגרות/אומנות R COM
לשירותכם תמיד
0508672929

#50 zohar.avital

zohar.avital

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 15/08/2009 - 04:22

למה שלא נילך לשוק רגיל ולפתוח שלחנות ולמכור או באיזה קניון

#51 איתי הילד

איתי הילד

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 15/08/2009 - 05:53

למה להקפיץ??????????

#52 אוריאלר

אוריאלר

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 15/08/2009 - 06:50

קשה לראות שם את הייחס אשר נותנים לעופות ולתוכים אבל אמרו לי שהם ככה רק בזמן המכירה ואז נמצאים בתנאים יותר טובים. מקווה בסה"כ נחמדים שם שרות טוב.

#53 tomer_1993

tomer_1993

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 15/08/2009 - 06:52

אין מקום ליותר משוק תוכים 1 בישראל נקודה!
ולמה להקפיץ?

#54 בן שפורקר

בן שפורקר

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 29/10/2012 - 21:41

מה המחיר שם של קקדו או אקלקטוס?

#55 r.alroye

r.alroye

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 29/10/2012 - 22:29

שתהיה לי בריא...אתה לא שם לב שזה מלפני 3 שנים?

בכל אופן גם תוכי מהסוג המצויין בחצי מחיר לא קונים שם...

תוכי תמיד עדיף לקנות בדוק למחלות ושם יש הרבה מחלות (בלי בדיקות smile.gif

תקרא עוד הרבה הודעות בפורום הזה לפני שאתה קופץ לקנייה כזאת...

#56 בן שפורקר

בן שפורקר

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 30/10/2012 - 16:44

חחחחחחח לא אני סתם שאלתי אני לא רוצה ליקנות מי שם שמעתי שמפרקים מכוניות אני לא הולך לשם סתם חיפשתי קצת פרטים

#57 רועי דחבש

רועי דחבש

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 21/09/2013 - 22:34

ראיתם את הכלוב של התוכונים איזה צפיפות נוראה?! mad.gif mad.gif

#58 תומר27

תומר27

• חבר/ה בפורום

נכתב ב- 21/09/2013 - 23:03

איך נזכרת בזה?

eXTReMe Tracker